Дніпро, вул. Мономаха 29/79

Флоссінг: розслаблення м'яких тканин за рахунок компресії та фасціального зсуву за допомогою флосса

Багато інструкторів часто отримують скарги від клієнтів на дискомфорт та біль у м’язах, що не просто заважають тренуванням, а й не дають вести повноцінний спосіб життя. Згодом стан тільки погіршується, при цьому лікарі не можуть ясно встановити діагноз. Але для досвідченого тренера ця проблема цілком вирішувана, оскільки він неодмінно має бути знайомий з можливими наслідками навантажень, особливо якщо відбувається процес укорочення і розслаблення фасцій. Для відновлення фасцій застосовується компресія тканин за допомогою RockFloss, що дозволяє відновити працездатність м’яких тканин і самопочуття в цілому.

У нас здійснюється розслаблення м’яких тканин за допомогою флосса

Досить недавно в спортивну галузь увійшов термін «флоссінг», який включає інструментальну мобілізацію м’яких тканин. В даному випадку застосовуваним інструментом є еластична стрічка, яка особливим чином застосовується і дозволяє значно усунути набряки та біль, а також активізувати роботу м’язів. Розслаблення м’яких тканин за допомогою флосса – це ідеальний метод усунення проблем не тільки в рамках медичної установи, а й безпосередньо в залі в процесі правильно підібраних вправ, щоб не втратити форму, адже для кожного спортсмена це дуже важливо.

Флоссінг в Дніпрі – кращий спосіб повернуться до звичного ритму

Фахівці нашого центру RockLab застосовують флоссінг в Дніпрі як систему сертифікованої інструментальної мобілізації м’язових тканин, яка заснована на ковзанні та декомпресії нервів, фасцій і м’яких тканин. Якщо у вас з’явилися такого роду проблеми – сміливо звертайтеся до наших професіоналів, які вміло використовують латексну стрічку RockFloss як основний інструмент флоссінга.

Ми застосовуємо виключно перевірені часом і дієві концепції міофасціальних ланцюгів, прекрасно розуміємо нейроанатомію дермальної, фасціальної підсистем і готові в будь-який зручний для вас час надати свою професійну допомогу. Спочатку ми проводимо діагностику, яка визначає ступінь пошкодження або відхилення в роботі м’язової системи, після цього індивідуально розробляється комплекс реабілітаційної програми. Ми будемо раді надати свою допомогу і оперативно привести ваші м’язи в тонус.

Записатися до RockLab

Дніпро, вул. Мономаха 29/79

+38 (066) 099-30-18

Дніпро, вул. Мономаха 29/79

© 2017-2021 Copyright

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

залиште заявку і ми вам передзвонимо

ЗАЯВКУ ПРИЙНЯТО!

Чекайте, наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом.