Дніпро, вул. Мономаха 29/79

Електроміостимуляція: активізація м'язових волокон за допомогою EMS пристроїв

Електростимуляція в Дніпрі відноситься до медичного напрямку відновного характеру, який успішно знайшов своє застосування у фітнес індустрії та активно застосовується більш ніж 15 років. Цей метод може допомогти відновити проблемні зони – зміцнити м’язи, які важко пропрацьовувати. Такого плану тренування не тільки допомагають поліпшити самопочуття або привести в порядок своє тіло, а й підвищити пружність шкіри завдяки комплексному впливу стандартних тренувань та EMS пристроїв.

Електроміостимуляція в RockLab

Нейром’язова електростимуляція – це в першу чергу відтворення природного процесу роботи м’язів за допомогою застосування електричних імпульсів, які імітують сигнал, що надходить до м’язів від мозку. Наша компанія RockLab для ефективності відновних або інших типів тренувань використовує електростимулятори нового покоління, за допомогою яких можна активувати м’язи, використовуючи різні частоти.

При цьому наші клієнти отримують можливість поліпшити здоров’я та розвинути опір, витривалість, гнучкість м’язів. Для правильного й ефективного застосування даної методики електроміостімуляція в RockLab здійснюється систематично протягом стандартних тренувань.

Чому ми використовуємо електроміостимулятори?

Електроміостимулятори є інноваційною розробкою, яка дозволяє максимально зручно для клієнта зміцнювати й удосконалювати своє тіло. Мобільним електроміостимулятором дуже легко керувати, здійснювати це можливо через додаток, який дозволяє вибрати певні проблемні зони та почати роботу в процесі основних тренувань. Основними цілями, які можна досягти за допомогою стимулятора, є:

  • Сила і швидкість.
  • Витривалість.
  • Корекція фігури.
  • Нарощування м’язів.
  • Оздоровлення.
  • Реабілітація після травм і операцій.
  • Ефективне лікування захворювання спини.
  • Зниження ваги.

Такого плану міостимуляція м’язів дозволяє усунути біль при проблемах, поліпшити кровообіг і м’язову активність.

Науковими дослідженнями, які проводилися в Інституті науки та спорту Університету Байрейт у 2003 році, було показано, що активізація м’язових волокон за допомогою EMS пристроїв є повністю ефективним методом відновлення здоров’я та удосконалення своїх фізичних можливостей.

Ми будемо раді бачити вас у своєму центрі, гарантуємо кваліфіковану та ефективну допомогу.

Записатися до RockLab

Дніпро, вул. Мономаха 29/79

+38 (066) 099-30-18

Дніпро, вул. Мономаха 29/79

© 2017-2021 Copyright

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

залиште заявку і ми вам передзвонимо

ЗАЯВКУ ПРИЙНЯТО!

Чекайте, наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом.