Дніпро, вул. Мономаха 29/79

Функціональні рухи: поліпшення мобільності та стабільності організму

Наш центр реабілітації та протидії травматизму RockLab пропонує здійснити функціональні тренування в Дніпрі. Такого плану тренування є програмами із забезпечення підвищення результативності шляхом визначення слабких сторін і рухової терапії. Наша компанія застосовує всі методи поліпшення функціонального руху, які дозволяють створити максимально прийнятні умови для усунення проблем і фізичного розвитку клієнтів.

Наша робота складається з декількох етапів, а саме:

  • Скринінгу: перевірки фізичних можливостей вашого тіла.
  • Діагностики, в яку включені ортопедичні та неврологічні дослідження для виявлення проблем, що обмежують рухи.
  • Процесу мобілізації. Вплив на міофасціальну систему для відновлення м’язового тонусу, використовуючи спеціальний набір пристосувань: м’ячі, стрічки, ролики.
  • Інструментальної мобілізації м’яких тканин. Даний метод розроблений для прямого впливу на м’які тканини і суглоби.
  • Моторного контролю, який полягає в кінезіологічному тейпуванні, що забезпечує підтримку, зберігаючи отримані результати.
  • Терапевтичних вправ, які підібрані індивідуально під кожного клієнта та допомагають максимально вдосконалити свої фізичні можливості.

З нами працюють кращі фахівці в області анатомії, біомеханіки та нейром’язової фізіології, які забезпечують максимально комфортні та ефективні умови реабілітації.

Навчання функціональним рухам у Дніпрі від RockLab

Наші фахівці також проводять навчання функціональним тренуванням у Дніпрі, головною вимогою яких є максимальна готовність клієнта до фізичних навантажень. При цьому навчання проходить в ході здійснення стандартних тренувань, в процесі навчання тренуються конкретні моделі руху, які здатні посилити ваші слабкі сторони. Функціональне навчання підходить усім бажаючим зміцнити свій дух і тіло, метою тренувань є зробити ваше тіло більш витривалим і продуктивним в спорті. Для навчання функціональним рухам у нас виділені кращі інструктори, які застосовують різні методики для відновлення та зміцнення м’язової системи, а також її вдосконалення.

Якщо ви зацікавлені в поліпшенні мобільності та стабільності організму, наш центр готовий вам допомогти стати максимально здоровою та спортивно підготованою людиною.

Записатися до RockLab

Дніпро, вул. Мономаха 29/79

+38 (066) 099-30-18

Дніпро, вул. Мономаха 29/79

© 2017-2021 Copyright

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

залиште заявку і ми вам передзвонимо

ЗАЯВКУ ПРИЙНЯТО!

Чекайте, наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом.