Дніпро, вул. Мономаха 29/79

IASTM: мобілізація м'яких тканин з використанням допоміжних інструментів

IASTM звучить як інструментальна система мобілізації м’яких тканин. Це один з інноваційних методів допоміжної терапії при хронічних і гострих ушкодженнях м’яких тканин. Ця терапія здійснюється в комплексі з іншими не менш відомими техніками: активний реліз, мануальна терапія, професійний масаж. При цьому використовуються кращі світові практики, ефективність яких доведена часом.

Мобілізація м’яких тканин за допомогою IASTM: початок і розвиток

Спочатку методика ІММТ була розроблена за принципами древнього китайського методу відновлення м’язових тканин у випадках різних пошкоджень. Вона включала в себе посилений курс мобілізації та комплексу численних технік. У кожної техніки свої інструменти і свій досить жорсткий підхід, що не завжди є виправданим. На сьогодні ж учені досягли більш високих результатів в IASTM, оскільки включили в дослідження нейрофізіологічні механізми. Адже результати мануального дослідження повинні включати в себе не тільки механічні зміни, але й нейросенсорні зміни в м’яких тканинах.

І на сьогодні мобілізація м’яких тканин за допомогою IASTM включає в себе також нейрофізіологічні дослідження. При цьому можна досягти високих результатів, використовуючи програму FMT Blades і всього лише один набір інструментів RockBlades.

Мобілізація м’яких тканин за допомогою RockBlades

Сучасна методика FMT Blades включає в себе використання системи спеціалізованих інструментів RockBlades, кінезіо тейпування і спектр коригувальних вправ, масажів або аеробіки. Кожен етап дуже важливий, тільки в комплексі система FMT Blades буде ефективною і дозволить усувати патології функціональності та ефективно коригувати рухи людини. При цьому, важливо відзначити, що мобілізація м’яких тканин за допомогою RockBlades дозволяє в процесі діагностики визначити тип і властивості порушень або змін в роботі м’язової системи.

Якщо ви бажаєте більш докладно дізнатися про методику FMT Blades, дізнатися, наскільки може бути вона ефективною, наша компанія RockLab готова надати вам таку можливість. Для початку ви можете записатися на консультацію, яка неодмінно буде для вас пізнавальною та корисною.

Записатися до RockLab

Дніпро, вул. Мономаха 29/79

+38 (066) 099-30-18

Дніпро, вул. Мономаха 29/79

© 2017-2021 Copyright

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

залиште заявку і ми вам передзвонимо

ЗАЯВКУ ПРИЙНЯТО!

Чекайте, наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом.