Дніпро, вул. Мономаха 29/79

Виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок

Людська стопа – відносно невелика, але дуже важлива частина тіла, яка бере на себе його вагу і забезпечує амортизацію ударного навантаження під час ходьби. Плоскостопість, інші аномалії стопи – причина багатьох проблем зі здоров’ям – від болю і занадто швидкого руйнування суглобів, неправильної постави, до варикозу і головних болів. Поліпшити стан стопи й уникнути поглиблення проблеми можна, якщо носити виготовлену за індивідуальним замовленням устілку.

Виготовлення індивідуальних устілок в RockLab

У лабораторії ефективного руху RockLab можна замовити індивідуальні ортопедичні устілки. Ми робимо їх з плоских заготовлень. Їх термопластична основа під дією високої температури стає гнучкою і набуває необхідної форми. Щоб зробити ортопедичні устілки, ми попередньо скануємо стопи, а потім за індивідуальними параметрами формуємо устілку.

Спосіб термомоделювання, застосовуваний нами, дає можливість зробити максимально комфортну устілку з урахуванням всіх особливостей будови стопи пацієнта.

Виготовлена ​​спеціально для вас устілка працює, як профілактичний і лікувальний засіб і допомагає скорегувати деформацію. Регулярне носіння індивідуальної ортопедичної устілки знімає надмірне навантаження з опорно-рухового апарату. Нормалізуються основні функції стопи – амортизуюча, опорна, балансувальна, полегшуються поштовх. Завдяки носінню устілок стопа рівномірно розподіляє статичні й динамічні навантаження.

Як відбувається виготовлення ортопедичних устілок

Створення індивідуальних устілок в RockLab починається з ретельної діагностики. Ми оцінюємо ступінь відхилення всередину або назовні гомілковостопних суглобів, колін, з’ясовуємо, чи є тазовий перекіс і чи однакова довжина ніг. Далі ми перевіряємо стан стоп на плантоскопі – апарат показує, чи є плоскостопість, визначає його вид і ступінь. Така діагностика дозволяє зробити устілки правильної форми, носіння яких дає хороший лікувальний або профілактичний ефект.

Після оцінки всіх параметрів стопи ми переходимо до виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок. Їх основа – термопластичний матеріал. Під впливом високої температури він набуває необхідної форми, після охолодження зберігає її.

Зверху устілки вкриті якісною шкірою, яка робить використання конструкції максимально комфортним. Нога у взутті з нашими устілками не париться, не виникає неприємний запах, шкарпетки не фарбуються.

Триває виготовлення устілки від 10 до 15 хвилин. Через 2-3 місяці використання конструкції необхідно прийти на повторний огляд і корекцію устілки.

Переваги виготовлення устілок в RockLab

Виготовленням устілок в лабораторії RockLab займається досвідчений лікар-ортопед. Він проводить всі необхідні виміри й оцінює загальний стан опорно-рухового апарату. Тільки потім, з урахуванням попередньої діагностики, він робить індивідуальні устілки для усунення проблем зі стопою.

Устілки, виготовлені за індивідуальними параметрами, в нашій лабораторії:

 • мають товщину 2-3 мм, це дозволяє носити їх з будь-яким взуттям (важливо, щоб воно не було тісним);
 • можуть використовуватися як устілка в модельне взуття з високим каблуком (до 12 см);
 • дають можливість провести поетапну корекцію при виражених деформаціях у дітей і дорослих.

Перевага наших устілок – можливість багаторазової корекції. Її ми проводимо, коли після певного періоду використання конструкції покращився стан. У наших пацієнтів нема потреби кожного разу замовляти нову устілку під змінену форму стопи й платити за це. Корекція набагато дешевша за виготовлення нової устілки.

За устілками з RockLab легко доглядати. Досить іноді протирати їх м’якою мильною губкою і просушувати далеко від батареї або інших джерел тепла.

При правильному догляді за устілками ми гарантуємо, що вони збережуть форму і жорсткість протягом усього терміну експлуатації.

Що таке індивідуальні ортопедичні устілки

Індивідуальні ортопедичні устілки зовні нагадують звичайні, але їх конструкція відрізняється. Ортопедична устілка має рельєф, який надає стопі анатомічно нормальну форму.

Щоденне носіння взуття з ортопедичною устілкою, здатне змінити положення кісток і суглобів стопи. Слідом за зміною її архітектури змінюється і положення всього тіла – таз набуває нормального положення, стає рівнішим хребет і положення голови.

В яких випадках потрібні ортопедичні устілки

Плоскостопість у дітей і дорослих, вальгусна деформація (більш відома, як “кісточка”), зміщення стопи всередину, при якому виникає клишоногість – основні показання для виготовлення і носіння індивідуальних ортопедичних устілок. Ці порушення можуть не впадати в око непрофесіоналові, але вони часто провокують дискомфорт.

На тлі порушень з боку стопи виникають:

 • болі в суглобах ніг, в спині;
 • з’являються натоптиші й мозолі;
 • йде в бік великого пальця, “росте кістка”.

Якщо анатомічні порушення стопи не виявлено на ранній стадії (вони в більшості випадків формуються в дитинстві), то деформація закріплюється, переходить на розташовані вище структури опорно-рухового апарату.

Варто замовити виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок в Дніпрі в разі:

 • поздовжньої або поперечної плоскостопості – на початкових стадіях це порушення не дає симптоматики, але поступово виникають серйозні порушення з боку рухової системи. Зроблені за індивідуальними параметрами устілки дозволяють зупинити патологічний процес, а часто – привести форму стопи до нормального стану;
 • п’яткової шпори (плантарного фасциїту) – внаслідок надмірного напруження підошовної фасції розвивається п’яткова шпора. При цьому порушенні ортопедичні устілки знімають зайве навантаження з п’яти й перевантажених ділянок стопи, усуваючи причину болю;
 • кісточки на ногах (вальгусної деформації великого пальця) – порушення виникає на тлі поперечної плоскостопості, при якому стає більш плоским звід, а плеснові кістки розходяться, подібно до віяла. Передня частина стопи розширюється, великий палець відхиляється в сторону 2-го пальця. Виготовлені в індивідуальному порядку устілки відновлюють поперечний звід і не дають деформації посилитися;
 • остеоартрозу суглобів – патологія розвивається на тлі невідповідності міцності хрящової тканини й навантажень на неї. Ортопедичні устілки допомагають відновити нормальне положення ніг, забезпечують рівномірне навантаження на стопу і покращують її амортизаційні характеристики. Це відбивається на стані всіх розташованих вище суглобів;
 • хвороб хребта (остеохондрозу, сколіозу) – неправильне положення стопи при ходьбі стає причиною нерівномірного навантаження на хребет і кінцівки, виникає нерівномірне напруження м’язів і зв’язок, виникають болі й скутість в спині поступово формується остеохондроз, протрузії дисків. Устілки, зроблені за індивідуальними параметрами, вирівнюють положення хребта, знімають навантаження з окремих його сегментів, прибирають асиметрію ніг, усувають надмірне навантаження під час ходьби на всі відділи опорно-рухової системи;
 • різної довжини ніг – аномалія часто пов’язана з неправильним положенням хребта, тазу. У разі раннього виявлення проблеми за допомогою устілок вдається не допустити посилення аномалії й компенсувати різну довжину ніг;
 • ревматоїдної стопи – ревматоїдний артрит викликає ураження суглобів і м’яких тканин. Стопа реагує на патологію погіршенням стану м’язів, зв’язок і сухожиль, деформацією суглобів. Через деформації м’язів при ревматоїдному артриті розвивається плоскостопість, пальці набувають форму, що нагадує молоточки, викривляються. За допомогою індивідуальних ортопедичних устілок вдається мінімізувати навантаження на суглоби, не допустити подальшого посилення деформації;
 • діабетичної стопи, варикозу – устілки максимально “розвантажують” стопу, нормалізують кровообіг. Якісне покриття устілок не тисне і не натирає шкіру ніг;
 • вагітності – в період виношування малюка навантаження на опорно-рухову систему жінки зростає через збільшення ваги й зміщення центру ваги. У майбутніх мам часто виникають проблеми з колінами, суглобами стопи, швидко втомлюються ноги, виникає варикоз, набряклість і важкість у ногах, турбують болі в спині. З ортопедичними устілками навантаження на тіло жінки розподіляється більш рівномірно, зникають болі в ногах і спині.

Носіння взуття з ортопедичними устілками, зробленими відповідно до індивідуальних параметрів, відновлює нормальну біомеханіку і знімає надлишкове навантаження зі стопи. При регулярному використанні устілок проходять болі в ногах, хребті й суглобах, поліпшується загальний стан організму.

Принцип роботи індивідуальних ортопедичних устілок

Індивідуальні ортопедичні устілки чинять комплексний вплив на опорно-рухову систему:

 • надійно утримують звід стопи в анатомічно правильній позиції;
 • знижують навантаження в момент постановки стопи під час ходьби, бігу, стрибка;
 • зупиняють процес деформації, нормалізує стан стопи.

Все це дозволяє зменшити втому ніг, уникнути появи тяжкості й набряків. Носіння ортопедичних устілок знижує ймовірність появи натоптишів, мозолів, захворювань суглобів і хребта.

Як записатися на виготовлення ортопедичних устілок

Щоб записатися на виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок, залиште замовлення на сайті або зателефонуйте за вказаним номером телефону: +380660993018. Наш адміністратор запропонує найзручніше для вас час і дату.

Ціни на ортопедичні устілки в Дніпрі в RockLab

Вартість виготовлення ортопедичних устілок в лабораторії ефективного руху становить 700 гривень. Корекція устілок здійснюється безкоштовно.

Записатися до RockLab

Дніпро, вул. Мономаха 29/79

+38 (066) 099-30-18

Дніпро, вул. Мономаха 29/79

© 2017-2021 Copyright

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

залиште заявку і ми вам передзвонимо

ЗАЯВКУ ПРИЙНЯТО!

Чекайте, наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом.