Дніпро, вул. Мономаха 29/79

Виправлення обмеження руху суглоба

Поширеною проблемою як серед дітей, так і серед дорослих, є проблема обмеження рухливості в тому чи іншому суглобі. І для всіх категорій пацієнтів даний симптом є небезпечним і вимагає кваліфікованого підходу до лікування. Обмеження рухливості суглоба – це симптом, а не самостійне захворювання, тому завжди вимагає глибокої діагностики, яку можуть надати фахівці нашого центру RockLab.

Обмеження рухливості суглоба – причини захворювання

Серед найпоширеніших причин обмеження рухливості суглобів можна виділити наступні:

  • артрити;
  • артрози;
  • бурсити;
  • захворювання або переломи кісток;
  • контрактури м’яких тканин і сухожилків;
  • міопатія (захворювання м’язів).

Поліпшення рухливості суглоба в Дніпрі у RockLab

Як і будь-яке інше захворювання, симптом обмеження рухливості вимагає ретельної діагностики. Фахівці нашого центру RockLab не приглушують симптоми, а шукають причину і працюють над її викоріненням. Тому першим етапом в нашому плані лікування завжди стоїть комплексний скринінг. Такий метод повної діагностики дозволить виявити функціональні порушення і можливості пацієнта, засновані на мобільності, стабільності й моторному контролі.

Після скринінгу і виявлення причини обмеження рухливості, фахівці нашого центру RockLab складають індивідуальну програму з реабілітації та відновлення руху. В програму входять найефективніші та прогресивні методики, які підходять при цьому симптомі та будуть спрямовані на вирішення проблеми обмеження рухливості суглоба, конкретно у випадку окремо взятого пацієнта. Серед таких методик може бути: кінезіо тейпування, спортивний масаж, електроміостимуляція, функціональні тренування, реабілітаційні заняття з використанням масажних циліндрів, м’ячів, еластичних петель, гумок, інструментальних технік (блейд), масажних банок та інші.

Завдання нашого центру – знайти проблему і підібрати ефективну програму по реабілітації та відновлення правильного руху. Будемо раді допомогти Вам знайти комфорт і впевненість у своїх рухах.

Записатися до RockLab

Дніпро, вул. Мономаха 29/79

+38 (066) 099-30-18

Дніпро, вул. Мономаха 29/79

© 2017-2021 Copyright

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

залиште заявку і ми вам передзвонимо

ЗАЯВКУ ПРИЙНЯТО!

Чекайте, наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом.