Дніпро, вул. Мономаха 29/79

Pods Therapy: декомпресія м'яких тканин і фасцій за допомогою терапевтичних банок

Фасція – це оболонка з’єднувального типу, яка покриває все тіло. Вона пов’язує між собою весь організм: судини, органи і нервові закінчення, м’які тканини. Саме ця оболонка має особливий вплив на нашу активність і самопочуття в цілому. Надмірне силове навантаження або удари в першу чергу ушкоджують фасцію, а ось відновлюється вона досить довго.

Інструментальна мобілізація м’яких тканин використовується для відновлення після хронічних захворювань і гострих ушкоджень м’якої тканини, особливо фасції. Ця форма реабілітації активно застосовувалась в Стародавній Греції в 220 роках до нашої ери, і до цього дня застосовується для усунення різного типу проблем. На даний момент до спектру системи інструментальної мобілізації м’яких тканин входить величезна кількість методик, однією з яких є Pods Therapy.

Методика Pods Therapy – це декомпресія м’яких тканин RockPods і фасцій за допомогою терапевтичних банок. Даний вид методики ефективно застосовується для поліпшення активності та ковзання м’яких тканин, а також для усунення болю, прискорення загоєння в разі пошкоджень м’язів.

Як і для чого здійснюється баночний масаж Дніпро?

Баночна терапія також активно застосовувалася в стародавній китайській, індійській медицині, а також у східних країнах. Ефективність баночного масажу давно доведена, особливо активно він використовується в спорті для відновлення організму після важких навантажень.

Застосовуючи баночний масаж Дніпро в комплексі з іншими індивідуально підібраними методиками, ми створюємо максимально сприятливі умови для відновлення фасції. Наші методики були розроблені не тільки з урахуванням структурних змін, вони зачіпають більш широкий спектр, зокрема неврологію та фізіологію. Баночний масаж показав чудові результати, і наразі різні технології застосування банок розписані в науковій літературі. Застосовуваний нашими фахівцями вакуумний масаж, який в першу чергу допомагає насичувати м’які тканини водою й киснем, позитивно впливає на поліпшення стану фасції та м’яких тканин.

Професійний масаж банками здійснюють кращі фахівці в мануальній та ортопедичній галузі. При цьому застосовуються спеціально розроблені банки, які повною мірою задовольняють терапевтичні потреби та дозволяють регулювати рівень вакууму.

Записатися до RockLab

Дніпро, вул. Мономаха 29/79

+38 (066) 099-30-18

Дніпро, вул. Мономаха 29/79

© 2017-2021 Copyright

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

залиште заявку і ми вам передзвонимо

ЗАЯВКУ ПРИЙНЯТО!

Чекайте, наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом.