Дніпро, вул. Мономаха 29/79

Покращення спортивних результатів

У професійному спорті планка для спортсменів різних категорій постійно піднімається, тому кожен, хто хоче досягати висот і відноситься до спортивної еліти, повинен бути максимально підготовлений – мати відповідний рівень спортивної підготовки. І унікальні методики в RockLab є ефективним способом визначення недоліків в техніці, а також найкращою формою вдосконалення рухових якостей і зміцнення організму. Ми працюємо згідно концепції рухової терапії та поліпшення спортивних результатів за рахунок ефективних і водночас простих програм щодо поліпшення стабільності та мобільності організму.

Скринінг – перший етап у покращенні спортивних результатів

Для тих, хто звертається до нашого центру RockLab для поліпшення спортивних результатів – спочатку нашим фахівцям необхідно з’ясувати рівень підготовки вашого організму. Це особливий метод діагностики, який також дозволяє виявити ваші функціональні можливості моторного контролю, стабільність і мобільність. Скринінг проводять компетентні фахівці в області нейром’язової фізіології, біомеханіки та анатомії. Діагностика здійснюється в трьох площинах, особливо в динаміці та статиці. Використовуючи даний діагностичний метод, фахівці нашого центру мають можливість точно визначити відхилення і слабкі сторони для подальшої продуктивної роботи.

Поліпшення спортивних результатів через коригуючі вправи

У себе в центрі ми працюємо відповідно до загальної концепції рухової активності від RockTape. Дану концепцію активно використовує безліч професіоналів для поліпшення якостей руху і природних фізичних можливостей. Для кожного клієнта нашого центру, виходячи з отриманих результатів діагностики, підбирається спеціальний курс вправ і реабілітаційних процедур (тейпування, флоссінг, електроміостимуляція, блейд, банки, масажні ролики та м’ячики), які дозволяють поліпшити рухи для підвищення результатів у спорті, а також відновити м’які тканини після операцій або травм, якщо є в цьому необхідність.

Ми створили максимально комфортні умови та ефективну програму, за якою багато відомих спортсменів вже змогли вдосконалити себе і поліпшити своє становище в професійному спорті.

Ми чекаємо і на вас!

Записатися до RockLab

Дніпро, вул. Мономаха 29/79

+38 (066) 099-30-18

Дніпро, вул. Мономаха 29/79

© 2017-2021 Copyright

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

залиште заявку і ми вам передзвонимо

ЗАЯВКУ ПРИЙНЯТО!

Чекайте, наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом.