Дніпро, вул. Мономаха 29/79

Лікування порушень опорно-рухового апарату

Болі, скутість різних ділянок тіла або неможливість нормально рухатися в більшості випадків пов’язані із захворюваннями опорно-рухового апарату. Хвороби кісток, м’язів, суглобів – це 150 різних патологічних станів, при кожному з яких необхідна грамотна корекція. Лабораторія ефективного руху проводить індивідуальні корекційні програми при проблемах з боку опорно-рухового апарату у дітей та дорослих.

Симптоми проблеми і як зрозуміти, що потрібно звернутися до лікаря?

Головна ознака непорядку з боку опорно-рухової системи – біль. Він може відрізнятися за інтенсивністю (бути тупим ниючим або різким), тривалістю, локалізацією. Іноді в проблемній ділянці тіла виникає оніміння, поколювання або відчуття печіння.

Такі симптоми не варто ігнорувати й думати, що саме пройде. Їх поява повинна змусити звернутися до лікаря якомога швидше. Причиною записатися на консультацію до лікаря і пройти обстеження повинні стати і інші симптоми хвороб опорно-рухової системи:

 • відчуття скутості в тілі, особливо вранці;
 • похолодання пальців, поколювання в них;
 • хрускіт і біль, що підсилюється під час руху;
 • складності з згинання та розгинання тулуба, рук, ніг;
 • припухлість, гематоми в області суглобів.

При захворюванні рухового апарату людина швидко втомлюється, болі в уражених ділянках тіла посилюються.

Якщо проблеми зачіпають хребет, то стає помітною його деформація. При нахилах або поворотах тулуба виникають сильні стріляючі болі, в стані спокою вони мають ниючий характер. Прогресування хвороби призводить до приєднання неврологічних симптомів. Виникає м’язова слабкість, кінцівки тремтять. Залежно від того, який відділ хребетного стовпа вражений, виникає:

 • біль в голові, напади запаморочення, перепади артеріального тиску, непритомність;
 • біль в області серця, між лопатками, проблеми з диханням;
 • обмеження рухливості, різкі болі при зміні пози, болі в спині й нозі.

Підвищення температури тіла на тлі болів в спині або в інших відділах опорно-рухового апарату – ознака запалення. Як і всі інші симптоми, він вказує на те, що потрібно терміново звернутися по допомогу до лікаря.

Причини порушень опорно-рухового апарату

Порушення в опорно-руховій системі відбуваються внаслідок первинних захворювань, що розвиваються самостійно, а також вторинних (вони виникають після травм).

Первинних патологій рухової системи кілька. Найпоширеніша з них – остеохондроз. Він розвивається через порушення структури міжхребцевого диска, який перестає виконувати амортизаційну функцію. Сплощення диска призводить до здавлення спинномозкових нервів, зміщення хребців.

Інші первинні патології опорно-рухового апарату:

 • ревматоїдний артрит;
 • хвороба Бехтерева;
 • подагра.

Вторинні захворювання опорно-рухового апарату виникають після травм. Вони трапляються внаслідок недотримання техніки безпеки в побуті та на роботі, під час занять спортом. Переломи, забої, вивихи, розтягнення – всі вони погіршують рухливість тіла, викликають м’язовий дисбаланс.

Методи діагностики та лікування в RockLab

Фахівці лабораторії руху RockLab застосовують найефективніші методи діагностики й лікування патологій опорно-рухового апарату.

Всім, хто звертається в лабораторію за допомогою, ми пропонуємо пройти FMS – скринінг. Це комплекс фізичних тестів, які визначають порушення вже на ранніх етапах. Скринінг проводиться з використанням центильних монограм. Під час виконання клієнтом діагностичних вправ наш фахівець оцінює фізичні можливості за допомогою спеціального обладнання.

Під час обстеження вдається виявити схильність або вже наявні порушення фізичного розвитку. За результатами скринінгу ми розробляємо індивідуальну систему вправ, які допомагають усунути порушення.

Скринінг ми застосовуємо для визначення проблеми, з якою до нас звернувся клієнт, а також його результати використовує для розробки програми лікування. Повторне обстеження ми проводимо для контролю за ефективністю терапії.

Швидко і надовго усунути дискомфорт і болі, пов’язані з проблемами опорно-рухового апарату, дозволяють ефективні методи лікування, що ми застосовуємо. Залежно від стану клієнта й особливостей його порушення, ми здійснюємо:

 • іммобілізацію м’яких тканин з використанням додаткових інструментів (Блейд, кінезіотейпів, вакуумних банок);
 • декомпресію м’язів і фасцій за допомогою банок;
 • розслаблення м’яких тканин з використанням компресії і фасциального зсуву за допомогою флосса;
 • активізацію м’язових волокон методом електростимуляції;
 • спортивний і лікувальний масаж – мануальний вплив на м’язи, фасції, зв’язки;
 • кінезіотейпування – накладення кінезотейпів з метою зниження інтенсивності больових відчуттів і корекції рухів.

Спеціально розроблений для кожного клієнта комплекс фізичних вправ дає можливість повернути рухливість тіла, позбутися болю, збалансувати м’язовий тонус, поліпшити стан фасцій і зв’язок.

Створенням програми фізичної реабілітації в лабораторії руху займаються досвідчені фахівці, які досконало знають анатомію, біомеханіку, фізіологію. Вони контролюють виконання вправ, стежать за самопочуттям клієнта, оцінюють ефективність лікування.

Результат терапії в лабораторії ефективного руху RockLab – оздоровлення опорно-рухового апарату. Тіло стає більш витривалим, рухомим, струнким. М’язи – більш витривалими та сильними. Під час занять вдається позбутися від зайвих кілограмів, але, головне – відновитися після травм, хвороб і забути про болі в спині, кінцівках.

Записатися до RockLab

Дніпро, вул. Мономаха 29/79

+38 (066) 099-30-18

Дніпро, вул. Мономаха 29/79

© 2017-2021 Copyright

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

залиште заявку і ми вам передзвонимо

ЗАЯВКУ ПРИЙНЯТО!

Чекайте, наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом.