Дніпро, вул. Мономаха 29/79

Скринінг (FMS): фізичні тести для виявлення порушень руху

Порушення координації рухів є досить поширеною проблемою для людей різних вікових груп. Проблеми такого роду зазвичай приносять в життя дискомфорт, саме тому при появі порушень руху слід звернутися за допомогою. Найчастіше порушення в русі та координації можуть бути симптомами виникнення різних захворювань, саме тому слід вчасно відреагувати на підказки свого організму.

Одним з популярних методів визначення порушень руху в медицині та спортивній галузі є FMS скринінг. Це фізичні тести, які застосовуються для людей різних поколінь, вони є додатковою можливістю визначити проблему на початковому етапі та зміцнити своє здоров’я. Багато хто вдається до скринінгу, адже хворобу завжди легше попередити, ніж потім довгий час лікувати.

Що таке скринінг (FMS) і як він здійснюється?

Скринінг – це система фізичних тестів, за допомогою якої можливо визначити людину з порушеннями рухів. Ця система включає в себе використання центильних монограм, вони створені на основі центильного методу. Основною метою скринінгу є виявлення схильності або виникнення порушень у фізичному розвитку і розробці індивідуальної системи вправ, які допоможуть усунути ті чи інші порушення. Порушення визначаються шляхом фізичних завдань, які вам буде необхідно виконати, фахівець у свою чергу проводить оцінку ваших можливостей, використовуючи спеціальні прилади.

Скринінг в Дніпрі від компанії RockLab

Компанія RockLab пропонує допомогу у визначенні ваших фізичних можливостей, і, при необхідності, усуненні біомеханічних порушень шляхом розробки індивідуальної системи тренувань. Для цього з нами працюють кращі фахівці спортивної та медичної галузі. Крім цього, FMS скринінг в Дніпрі від компанії RockLab може бути вельми корисний для спортсменів, які хотіли б поліпшити свої фізичні можливості шляхом виявлення сильних і слабких сторін та їх удосконалення.

Якщо вас зацікавив цей метод діагностики, наші фахівці готові більш детально відповісти на питання, які у вас виникли, в телефонному режимі. Також ви можете записатися на особисту консультацію або побувати на семінарі, який несе масу корисної інформації щодо альтернативного фізичного розвитку і лікування.

Записатися до RockLab

Дніпро, вул. Мономаха 29/79

+38 (066) 099-30-18

Дніпро, вул. Мономаха 29/79

© 2017-2021 Copyright

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

залиште заявку і ми вам передзвонимо

ЗАЯВКУ ПРИЙНЯТО!

Чекайте, наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом.