Дніпро, вул. Мономаха 29/79

Збільшення рухливості

Фактор зниження рухливості суглобів може бути діагностований не лише у людей похилого віку, оскільки часто ця проблема також відноситься і до доволі молодих людей. Хворобливі відчуття, зниження активності, рипіння та хрускіт – все це спричинює дискомфорт та негативні зміни фізіологічного стану. Саме тому, при наявності фізичної пасивності суглобів, слід вживати заходи – і робота з рухливістю суглобів в Дніпрі у такому випадку є ідеальним варіантом. Щоб поліпшити активність суглобів і фізичний стан свого тіла в цілому – варто звернутися до нашого центру RockLab, робота якого заснована виключно на кращих і перевірених методиках.

Збільшення рухливості суглобів Дніпро: основні причини виникнення проблеми

Причинами пасивності суглобів можуть стати різні фактори та навіть захворювання, а саме:

  • Травми: вивихи і переломи кісток.
  • Забій, який супроводжується запальним процесом.
  • Відхилення розвитку суглобів вродженого або набутого типу.
  • Артрит: різні запальні процеси в суглобах і тканинах.
  • Ураження кісткової тканини бактеріями – сепсис кістки.

Крім цього, спостерігають виникнення пасивності суглобів через загальні причини, які також несприятливо впливають активність м’язів:

  • Величезна кількість солі в раціоні.
  • Погане та несвоєчасне харчування.
  • Постійні навантаження і надмірна активність.
  • Недостатня фізична активність також несприятливо впливає на здоров’я.

Звертаючись до RockLab, ви спочатку проходите первинний курс обстеження, який показує справжні причини слабкості суглобів. Після чого для вас розробляється індивідуальний курс для збільшення рухливості в Дніпрі, який максимально швидко й ефективно допоможе впоратися з недоліками вашого фізичного стану.

Основні методики поліпшення рухливості – поліпшення розтяжки Дніпро

У нашому центрі активно застосовується лікувальна фізкультура із застосуванням кінезіо тейпування та інших допоміжних інструментів, такий комплекс допомагає активно й безболісно позбутися недоліків фізичного стану, особливо він підвищує еластичність суглобів. Таким чином, разом ми не тільки поліпшимо стан ваших суглобів, а й при необхідності здійснимо покращення розтяжки Дніпро, що сприятливо впливає на підвищення гнучкості, поліпшення кровопостачання і самопочуття в цілому, незалежно від вашого віку.

Записатися до RockLab

Дніпро, вул. Мономаха 29/79

+38 (066) 099-30-18

Дніпро, вул. Мономаха 29/79

© 2017-2021 Copyright

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

залиште заявку і ми вам передзвонимо

ЗАЯВКУ ПРИЙНЯТО!

Чекайте, наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом.