Дніпро, вул. Мономаха 29/79

Активне відновлення

Що означає активне відновлення після тренувань в Дніпрі? Це питання може цікавити як звичайну людину, так і професійного спортсмена, який останнім часом використовував максимум сил для поліпшення своїх спортивних можливостей. Як результат – гіпертрофія, яка супроводжується жахливими суглобовими болями під час руху. Щоб оперативно відновити свій організм, не варто в цей період вести пасивний спосіб життя, що може тільки продовжити ваші муки, тут необхідно активне відновлення.

Що означає «Активне відновлення»?

На думку професійних тренерів, в стані гіпертрофії краще здійснювати легкі силові навантаження – тренування, які сприяють більш оперативному відновленню і росту м’язів. Крім цього, така система відновлення позитивно впливає на покращення спортивних результатів, що завжди на руку досвідченим спортсменам. При цьому варто розуміти, що традиційне тренування проходить в більш послабленому режимі на 30-50% за часом і навантаженням.

Ми пропонуємо здійснити активне відновлення після змагань в Дніпрі

Наш центр RockLab надає можливість активного відновлення після змагання в Дніпрі, яке включає індивідуальний підхід, поліпшення фізичної стабільності та активності в період гіпертрофії м’язів. Ми розробляємо індивідуальні програми та помірні силові навантаження під кожного клієнта. Також використовуються комплексні програми, які охоплюють всі м’язи. Завдяки спеціально розробленим тренуванням з організму активніше виводяться токсини, а ваша спортивна підготовка тільки поліпшується. Для відновлення організму після сильних навантажень нами також використовуються кращі світові практики, такі як електростимуляція м’язових волокон, декомпресія м’яких тканин і фасції за допомогою терапевтичних банок, а також інші ефективні методики.

З вами будуть працювати найкращі професіонали в галузі спортивної медицини, фізіотерапевт, досвідчені тренери, з якими працювати одне задоволення. Вони не тільки допоможуть правильно й ефективно здійснити активне відновлення, але і поліпшити техніку виконання вправ, вдосконалити себе в своїй справі та підготувати ваше тіло до досягнення більш високих результатів.

Записатися до RockLab

Дніпро, вул. Мономаха 29/79

+38 (066) 099-30-18

Дніпро, вул. Мономаха 29/79

© 2017-2021 Copyright

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

залиште заявку і ми вам передзвонимо

ЗАЯВКУ ПРИЙНЯТО!

Чекайте, наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом.