Дніпро, вул. Мономаха 29/79

Корекція техніки виконання руху

Правильна спортивна підготовка є однією з головних складових для досягнення максимальних результатів у змагальній діяльності. Якісна підготовка охоплює психологічну стійкість, фізичну підготовленість до навантажень і техніко-тактичні вправи, які систематично застосовуються в тренуваннях. Якщо під час тренувань, окрім втоми, виникають неприємні больові відчуття – в такому випадку ваша м’язова система вимагає допомоги та аналізу техніки рухів, які ви здійснюєте під час тренувань.

Однак не тільки спортсменам потрібне коригування техніки виконання рухів. У повсякденному житті ми здійснюємо масу рухів: ходьба, підйоми, повороти, присідання та ін., і, як правило, маючи порушення опорно-рухового апарату, здійснюємо ці рухи неправильно. Наприклад, Ви замислювалися про те, яке значення має обертання стопи при ходьбі? При неправильній постановці стоп під час ходьби страждає не тільки голіностоп та коліна, але й також кульшові суглоби, хребет.

Щоб досягти максимального ефекту в спорті, уникнути неправильного навантаження на м’які тканини під час щоденних рутинних рухів або взагалі травматизму, використовується корекція техніки виконання рухів у Дніпрі. Наш центр RockLab використовує в своїй роботі виключно дієві методики, які існують більше 10 років і за цей час змогли виправдати свою ефективність. Звертаючись до нас, кожен клієнт отримає пильну та индивидуальну увагу фахівців вищої категорії в області спорту і медицини.

Правильна корекція рухів Дніпро від RockLab

Правильна та ефективна корекція рухів в Дніпрі починається з визначення проблем і вашої фізичної підготовки. Для правильного визначення проблем у вашому тілі наші фахівці RockLab проводять кінезіологічну діагностику, яка здійснюється у трьох площинах: в звичайному для вас режимі, динаміці й статиці. При цьому використовується комплексний підхід аналізу на різні відхилення в русі та роботі м’яких тканин. Проводяться функціональні тести, вимірюється рухливість суглобів та аналізується стан фасції.

Як ми працюємо над поліпшенням рухів у Дніпрі?

Здійснюючи такого плану діагностику, ви робите перший крок до протидії травматизму. При цьому, якщо у вас будуть виявлені явні проблеми або травми, наші фахівці проводять розробку терапевтичних вправ, які допоможуть максимально правильно і швидко провести реабілітацію. Крім цього, в роботу залучаються всі необхідні методи згідно концепції RockTape: кінезіо тейпування, інструментальні техніки, електроміостимуляція, міофасціальний реліз, спортивний масаж та інші необхідні пацієнту методики.

У разі, коли ваша м’язова система не постраждала, досвідчені майстри спортивної підготовки розробляють шаблон коригувальних вправ. Робота також проводиться в напрямку поліпшення функцій руху, вона спрямована на результативність і ефективність. Робота над поліпшенням рухів Дніпро проводиться безпосередньо у нас в центрі з кращими спортивними інструкторами, які мають медичну освіту і прекрасно розбираються у принципах кінезіології.

Ми будемо раді допомогти вам підвищити свою спортивну зацікавленість та рівень підготовки.

Записатися до RockLab

Дніпро, вул. Мономаха 29/79

+38 (066) 099-30-18

Дніпро, вул. Мономаха 29/79

© 2017-2021 Copyright

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

залиште заявку і ми вам передзвонимо

ЗАЯВКУ ПРИЙНЯТО!

Чекайте, наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом.